Hejnał lepszy w niedzielnym meczu.

W niedzielne przedpołudnie nasza drużyna wybrała się na kolejny wyjazdowy mecz ligowy, tym razem do Krzyszkowic, gdzie czekało ją spotkanie z miejscowym Hejnałem. Zajmujący miejsce w ścisłej czołówce tabeli gospodarze okazali się lepsi o dwie bramki i spokojnie zainkasowali trzy punkty.

Pierwsza połowa była do pewnego momentu bardzo wyrównanym spotkaniem. Przeważali gospodarze, ale żadnej ze stron nie udało się poważniej zagrozić bramce rywali. Dopiero po około 30 minutach, zamieszanie pod bramką Wichra i zbyt krótkie wybicie piłki z pola karnego, wykorzystał zawodnik Hejnału i pięknym uderzeniem z ponad 20 metrów nie dał szans zasłoniętemu Młynarczykowi. Tuż przed przerwą fatalny błąd obrońcy wykorzystał jeszcze napastnik z Krzyszkowic, wyszedł na czystą pozycję i podwyższył prowadzenie Hejnału na 2:0.

Po zmianie stron Wicher próbował gonić wynik, ale niestety brakowało dokładności pod bramką przeciwnika, który umiejętnie rozbijał ataki gości i sam groźnie atakował. Jednak tak jak w pierwszej części, próżno było szukać stuprocentowych sytuacji pod obiema bramkami. Najlepszą po stronie drużyny ze Stróży miał Salawa, ale jego świetny strzał z rzutu wolnego, w efektowny sposób obronił bramkarz gospodarzy, wyciągając piłkę spod poprzeczki swojej bramki.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i Wicher musiał wracać do domu na tarczy.