Podział punktów na koniec sezonu.

W ostatnim meczu bieżącego sezonu, Wicher podejmował na własnym boisku zespół Cyrhli Krzczonów. Na zakończenie długich rozgrywek kibice mogli zobaczyć ciekawe widowisko, obfitujące w bramki i ciekawe sytuacje.

Lepiej mecz zaczęli przyjezdni, którzy po kilkunastu minutach wyszli na prowadzenie. Długie podanie od obrońcy dotarło do napastnika, który uprzedził naszego bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. Gospodarze szybko wzięli się do odrabiania strat i po dalekim wrzucie piłki z autu przez Szymka Oskwarka, w zamieszaniu pod bramka najlepiej znalazł się Dominik Klimas i nie dał z bliska szans bramkarzowi gości. Upłynęło niewiele czasu i ten sam zawodnik wykorzystał świetne prostopadłe podanie Krzysztofa Stokłosy, ładnie uciekł obrońcom i pewnym strzałem pod poprzeczkę dał Wichrowi prowadzenie 2:1 ! Cyrhla miała później świetna okazję do strzelenia drugiego gola, ale jej zawodnik z kilku metrów spudłował. Kiedy wydawało się, że do przerwy wynik nie ulegnie zmianie, goście zdobyli bramkę do szatni. Środkowy obrońca ze Stróży poślizgnął się po dośrodkowaniu w niegroźnej sytuacji i wykorzystał to skrzydłowy Cyrhli, z kilku metrów strzelając obok bezradnego Młynarczyka.

Po zmianie stron kilka groźnych okazji stworzyli sobie zawodnicy z Krzczonowa, ale nie wykorzystali ani jednej. Dopiero po rzucie wolnym z około 20 metrów, doprowadzili do stanu 3:2. Piłka po strzale zawodnika gości przeszła przez dziurę w murze, Młynarczyk zdołał ją jeszcze sparować, ale wobec dobitki nie miał już nic do powiedzenia. Na szczęście Wicher znów ruszył do odrabiania strat. Po wrzutce z rzutu rożnego Salawy, bardzo ładnie głową uderzył Radek Młynarczyk i zrobiło się 3:3!  Kolejne akcje przyniosły znakomitą okazję Bukowca, który niestety przestrzelił, a w doliczonym czasie gry piłkę meczową zmarnowali Klimas ze Stokłosą, którzy znaleźli się sami przed bramkarzem, ale przeszkodzili sobie nawzajem i zwycięska  bramka nie padła. Kolejny remis, tym razem po niezłym i emocjonującym meczu.

Skład: A.Młynarczyk - Sz.Oskwarek, Ł.Oskwarek, wilk, Gracz (Klimas) - Strączek, Salawa,Bukowiec,Stokłosa,Wątor - R.Młynarczyk