Wysoka przegrana trampkarzy.

W rozegranym we wtorek spotkaniu pomiędzy drużynami trampkarzy Jawor Jawornik i Wicher Stróża, zdecydowanie lepsi okazali się gospodarze z Jawornika. Młodzi piłkarze Jawora strzelili naszej drużynie aż osiem bramek, tracąc przy tym tylko trzy.... Przewaga zwycięskiego zespołu nie podlegała dyskusji ani przez chwilę i niestety po bardzo dobrym ostatnim meczu, przyszedł teraz czas na dużo słabszy występ zawodników ze Stróży i przykrą porażkę. Zdarzają się i takie mecze, więc głowa do góry i czekamy na kolejny pojedynek, gdzie będzie można zmazać niekorzystne wrażenie ;)

Wicher wystąpił w składzie: Jakub Walkowicz - Patryk Zięba, Robert Wątor, Arkadiusz Śliwa, Szymon Wątor, Eryk Rusnarczyk, Dawid Łopata, Szymon Augustyn, Daniel Cholewa, Piotr Zięba, Sebastian Hodurek;

Z ławki weszli: Klaudia Róg, Mateusz Mirek, Kacper Hodana, Nikodem Hajduk;

Gole dla Wichra: Piotr Zięba, Dawid Łopata, Sebastian Hodurek