Autor:

administrator

Utworzono:

13.08.2017

Autor: administrator 13.08.2017 20:33 LISTA AKTUALNOŚCI Wysoka wygrana na otwarcie LKS Grodzisko Raciechowice pokonało na inauguracje rozgrywek o mistrzostwo B-klasy "Sokół" Borzęta 4do 1 (2:0). Bramki, w tym spotkaniu do przerwy zdobyli. Kasprzyk (powrót z wypożyczenia "Rokita" Kornatka), Piwowarczyk oraz po przerwie, w sytuacji sam na sam Jamka i Kurek. Lepiej, w spotkanie weszli zawodnicy gospodarzy, którzy dwukrotnie stworzyli sobie sytuacje do objęcia prowadzenia. W pierwszej górą jednak był Leśniak, który wygrałpojedynek, z napastnikiem Sokoła. W drugiej sytuacji bramkarza uratowała poprzeczka. Po 15 minutach meczu do głosu doszła drużyna z Raciechowic, która stworzyła sobie kilka okazji, lecz nie były one na tyle klarowne żeby zakończyły się zdobyciem bramki. W 20 minucie na strzał z okolicy 20 metra zdecydował się Kasprzyk, bramkarz drużyny gości był źle ustawiony i pozostało mu tylko wyciągnąć piłkę z siatki. Na drugie trafienie nie trzeba było długo czekać bo w 35 minucie, bramkę zdobył Piwowarczyk zamykając wrzutkę po rzucie rożnym wykonywanym przez Kasprzyka. Druga połowa przebiegała pod dyktando gości z Raciechowic. Mając korzystny wynik nie forsowali wysokiego tempa tylko czekali na wyprowadzenie szybkiego kontrataku. W przeciągu 45 minut można było doliczyć sześć dobrze rozegranych szybkich akcji Naszego zespołu. Dwie akcje udało się zamienić na zdobycz bramkową. Po podaniu prostopadłym Dudzika do Jamki ten pięknym strzałem, z prostego podbicie umieścił piłkę w samym okienku. Następnie Kurek wykorzystuje kolejne dobre podanie tym razem od strzelca trzeciej bramki Jamki i plasowanym strzałem po ziemi podwyższa wynik na 4 do 0. W 89 minucie Sokół Borzęta, zdobywa honorową bramkę, gdy po mocno bitym rzucie wolnymŚmigla przecina lot piłki, która zmyliła Leśniaka. Gratulujemy drużynie seniorów dobrego otwarcia sezonu i liczymy na powtórkę dobrej gry już we wtorek 15.08 w meczu z Sępem Droginia. "Sokół" Borzęta - Grodzisko Raciechowice1:4(0:2) Bramki: Kasprzyk (20 min), Piwowarczyk (35 min), Jamka (65 min), Kurek (78 min) Żółte kartki: Śmigla LKS Grodzisko:Leśniak, Śmigla,Piech (Galos 46min), Oleś, Spytek, Jamka, Kurek, Kasprzyk, Piwowarczyk (Dudzik 60 min), Łysek, Panek (Hans 75 min) (http://grodziskoraciechowice.pl)