Kolejny remis seniorów.

W rozegranym w sobotnie popołudnie spotkaniu myślenickiej klasy B, Wicher Stróża podejmował na własnym boisku zespół Grodziska Raciechowice. Gospodarze nie wystraszyli się wyżej notowanych rywali i mogliśmy dzięki temu oglądać bardzo wyrównane zawody.

Pierwszą połowę dużo lepiej rozpoczął Wicher. Od pierwszych minut gospodarze przeważali i stwarzali sobie dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Świetną szansę na początku miał Wątor , ale przegrał pojedynek z bramkarzem. Tak samo nieskuteczny był Bukowiec i jego strzał również został odbity na rzut rożny. W końcu po jednym z kornerów, dokładne dośrodkowanie Salawy wykorzystał Kamil Adamski i ładnym strzałem głową dał Wichrowi prowadzenie. Goście próbowali odpowiadać i często pojawiali się pod bramką rywala, jednak poza jednym, niecelnym strzałem z kilku metrów, nie potrafili poważniej zagrozić Młynarczykowi. Wicher natomiast mógł podwyższyć swoje prowadzenie, ale po ładnej akcji i technicznym strzale Szymka Oskwarka, piłka zatrzymała się na poprzeczce. Do przerwy zatem 1:0.

Drugie 45 minut stało pod znakiem przewagi Grodziska, które zdecydowanie przejęło inicjatywę i po kilkunastu minutach doprowadziło do wyrównania. Gospodarze wyraźnie osłabli, a ich atakom brakowało dokładności. Goście za to poszli za ciosem i strzelili drugą bramkę. Ta jednak nie została uznana przez sędziego który dopatrzył się spalonego. Jednak niewiele później nie było już wątpliwości i Młynarczyk został pokonany po błędzie obrony strzale z kilku metrów. Wydawało się, że zawodnicy ze Stróży nie będą już w stanie się podnieść, ale w 90 minucie Paweł Bukowiec wykorzystał pomyłkę obrońcy i w sytuacji sam na sam z bramkarzem zmieścił piłkę w siatce. Niewiele brakowało, a na nic by się to zdało, ponieważ w doliczonym czasie gry piłka znów wpadła do bramki Wichra, na szczęście arbiter liniowy znów dopatrzył się spalonego i mimo protestów gości nie uznał gola, a po chwili zakończył mecz. Podział punktów po dobrej pierwszej i dużo słabszej drugiej połowie w wykonaniu Wichra.