Pechowy początek rundy...

W rozegranym dziś spotkaniu 16 kolejki "B" klasy, Wicher przegrał  z zespołem Cisy Harbutowice 0:2.

Nienajlepsza pierwsza połowa, w której przeważali gospodarze z Harbutowic, stwarzając sobie kilka bardzo dobrych  , sytuacji podbramkowych zakończyła się bezbramkowym remisem. Kilka udanych interwencji Adriana Młynarczyka, pozwalało nadal myśleć o uzyskaniu korzystnego dla nas wyniku.

Druga część meczu była zdecydowanie bardziej wyrównana i lepsza w wykonaniu zawodników ze Stróży. Długo jednak utrzymywał się remis . Kilkanaście minut przed końcem ładny strzał Krzysztofa Gracza zza pola karnego odbił z trudem bramkarz Cisów, a między 80, a 90 minutą gry, dwóch doskonałych sytuacji do zdobycia bramki nie wykorzystali wprowadzeni po przerwie Szczepan Sekuła i Grzegorz Wyroba. Niestety, w doliczonym czasie gry Cisy wykorzystały dwa kontrataki i zapewniły sobie trzy punkty, wygrywając 2:0.

Skład: A.Młynarczyk - Gracz, Ł.Oskwarek, Wilk, Nowak - R.Młynarczyk, Strączek, Bukowiec, Sz.Oskwarek - S.Paryła, Salawa;  Po przerwie na boisku pojawili się: Wyroba, Sekuła i Wątor

Kolejny mecz już w najbliższą sobotę. Na wyjeździe zagramy z Tempem II Rzeszotary.