Wysoka porażka w Winiarach

Bardzo wysoką przegraną 6:1, zakończył się niedzielny mecz naszej drużyny z Sokołem Borzęta.

Wicher po raz kolejny przystępował do swojego wyjazdowego spotkania poważnie osłabiony. Z powodu wielu kontuzji ławka rezerwowych świeciła pustkami, a na domiar złego przed rozpoczęciem meczu okazało się, że zagrać nie może kolejny zawodnik. Rywalizację goście rozpoczęli więc w dziesięcioosobowym składzie... dopiero po 30 minutach na boisku pojawił się spóźniony, jedenasty piłkarz. Niestety w tym momencie mecz był już praktycznie rozstrzygnięty....

Sokół spokojnie wykorzystał przewagę, którą miał już na starcie i po pół godzinie gry prowadził 3:0. Na szczególne uznanie zasługuje pierwsza bramka strzelona w 20 minucie, z rzutu wolnego. Piękny strzał z ponad 20 metrów otworzył wynik. Przed  przerwą gospodarze strzelili jeszcze czwartego gola i emocje się skończyły.

Po zmianie stron Wicher miał jeszcze kilka świetnych szans na zmniejszenie rozmiarów porażki, ale nasi zawodnicy byli bardzo nieskuteczni. Sokół w pełni kontrolował mecz i w ciągu drugich 45 minut dołożył jeszcze dwa gole. W międzyczasie honorowe trafienie dla drużyny ze Stróży zaliczył Radek Młynarczyk, wykorzystując rzut karny.

Wicher tak jak rozpoczynał mecz w dziesiątkę, tak też musiał go zakończyć. W 75 minucie bowiem drugą żółtą kartkę otrzymał Sebastian Paryła i musiał opuścić plac gry.

Zawodnicy z Borzęty zanotowali więc kolejne zwycięstwo,a Wicher tym razem niestety nie powiększył swojego dorobku punktowego.

Skład : A.Młynarczyk - Sz.Oskwarek,Wilk,Strączek,Gracz- Płoszczyca,Bukowiec,R.Młynarczyk,S.Paryła- Salawa,Wyroba