Cisy Harbutowice Gospodarze

Sylwester Marek

Grzegorz Kuchta

29.05.2016

Dukla na kolanach a Cisy jedna nogą w B klasie !

W niedzielne popołudnie rozegraliśmy w Sułkowicach mecz z Duklą Bysina. Mecz w którym walczymy o Serie B !

Dukla rozpoczyna spotkanie, parę podań i Cisy przejmują piłkę strzelając pierwszą bramkę, dzięki asyście Dawida Klimczyka Krystian Młynarczyk zapewnia prowadzenie drużynie Cisów. Goście nie mogą się pozbierać po straconej bramce co wykorzystują Cisy strzelając drugą bramkę a dokładniej strzela ją Mateusz Moskal wykorzystując podanie od Dawida Klimczyka. Goście kompletnie nie są w stanie ogarnąć tego co dzieje się na boisku. Cisy panują na murawie. Pod koniec pierwszej połowy Dawid Klimczyk dokłada cegiełkę do wyniku a asystował mu Kamil Sroka. Bramkę do szatani strzela Golonka i do przerwy prowadzimy 4 : 0.

Początek drugiej połowy Goście próbują atakować naszą bramkę, jednak ich starania są bezskuteczne. Piątą bramkę w tym spotkaniu zdobywa Krzysztof Golonka dzięki podaniu Sylwestra Marka strzela po długim rogu zaskakując bramkarza, który nie jest był w stanie obronić tego strzału. Goście kompletnie opadli z sił, widać było niechęć na ich twarzy. Gwoździem do trumny były dwie ostatnie bramki tego spotkania: pierwszą zdobywa Dawid Klimczyk a drugą Krzysztof Golonka. Spotkanie kończy się wynikiem 7:0 dla Cisów Harbutowice.

Wygrana w tym meczu praktycznie zapewnia nam, awans do B klasy Myślenickiej. Zmoki nie było - Wygrywamy w pięknym stylu i bramy B klasy stoją już otworem :)