Porażka z liderem.

Porażką 1:4, zakończyło się czwartkowe spotkanie naszej drużyny z liderem myślenickiej klasy B, Iskrą Brzączowice. Wicher choć nie był faworytem tego meczu, podjął walkę z wyżej notowanym rywalem. Niestety zbyt duża ilość błędów własnych i słaba skuteczność nie pozwoliły na osiągnięcie lepszego rezultatu.

Mecz zaczął się dobrze dla gości, kiedy po wydawałoby się niegroźnym  dośrodkowaniu z rzutu wolnego, nasz obrońca niefortunnie strącił piłkę i zupełnie zaskoczył tym własnego bramkarza. Bramka samobójcza nie podłamała gospodarzy i po zaledwie kilku minutach doszło do wyrównania. Po rzucie rożnym najlepiej pod bramką Iskry odnalazł się Klimas i z kilku metrów umieścił piłkę w siatce. Dalsza część meczu to przewaga zawodników z Brzączowic, którzy stworzyli sobie kilka groźnych okazji ( między innymi po jednej z nich, piłkę z linii bramkowej wybijał Wątor, wyręczając tym naszego bramkarza)) i wreszcie jedną z tych szans wykorzystali, wychodząc na prowadzenie. Wicher również próbował odpowiadać na ataki rywala i klika razy zrobiło się groźnie, ale albo brakowało celności, albo na miejscu był golkiper Iskry.

Do przerwy 1:2, a druga część gry to dosyć wyrównana walka i okazje z jednej i drugiej strony boiska. Wynik długo się nie zmieniał, gospodarze kilka razy niebezpiecznie zaatakowali, ale świetnych okazji nie wykorzystali m.in Sebastian Paryła i Krzysztof Stokłosa. Z drugiej strony kilka razy interweniować musiał Młynarczyk i spisał się bez zarzutu. Na kilkanaście minut przed końcem, niestety kolejny błąd popełnili zawodnicy Wichra i po pechowym wybiciu piłki przez jednego z naszych zawodników, piłka trafiła napastnika Iskry i wtoczyła się do bramki obok zdezorientowanego bramkarza... Drugi tak pechowo stracony gol, wyraźnie podciął skrzydła gospodarzom. Mimo to mieli jeszcze znakomitą szansę na kontaktową bramkę, ale z bliska przestrzelił Salawa. Tuż przed zakończeniem gry, Iskra wyprowadziła jeszcze jedną kontrę i wynik został ustalony na 4:1 dla gości.