Autor:

Admin

Utworzono:

09.09.2020

Katastrofalnym wynikiem zakończył się wyjazd do Stróży na mecz z LKS Trzebunia dla naszego zespołu.

Skład:

M.Polaniak - J.Śmietana, A.Chęć, K.Korzeń (68' M.Janicki), O.Świątecki (57' A.Toboła) - P.Stawowy, R.Polaniak (45' D.Filipek), M.Dziadkowiec (45' M.Kałafut), J.Jugowiec, M.Świątecki - P.Pieron (75' K.Paś)

Ponadto na ławce:

G.Kałafut, A. Hanuszek

Wystąpić nie mogli z różnych przyczyn:

M.Zięba, M.Bednarz, A.Zając, J.Zięba, M.Kozak

Mecz zaczął się dobrze dla Krzczonowian.

Już w 3 minucie po akcji Jugowiec - Stawowy faulowany był ten drugi, a strzał Chęcia z rzutu wolnego łapie bramkarz. 2 minuty później po dwójkowej akcji Pieron - Dziadkowiec nasz skrzydłowy oddaje strzał z narożnika pola karnego który nieznacznie mija słupek.

7' - rzut rożny dla Trzebuni, bez zagrożenia.

9' - po akcji M.Świąteckiego piłkę otrzymuje Pieron jednak strzał blokuja rywale.

10' - kontra Trzebuni, Śmietana i R.Polaniak zatrzymują akcję.

15' - Gospodarze próbują strzału prawie z połowy, jednak nad bramką.

18' - dobre wyjście Cyrhli z obrony, Świątecki do Dziadkowca, ten ogrywa jednego obrońcę jednak za daleko wypuścił sobie piłkę i drugi zawodnik gospodarzy zdążył z asekuracją

21' - strzał M.Świąteckiego z wolnego w mur

26' - 1:0 dla gospodarzy. Po stosunkowo łatwym strzale nasz bramkarz wypuszcza piłkę z rąk a ofensywny zawodnik gospodarzy dobija z 3 metra do pustej bramki.

30' - wolny z 30m dla Cyrhli. Chęć dośrodkowuje, Pieron strzela głową nad bramką.

33' - akcja gości ze środka pola, Stawowy podał na skrzydło do Jugowca, który jednak popisał sie słabym strzałem

36' - najpierw po akcji skrzydłem gospodarze uderzają niecelnie ponad bramką, a chwilę później sytuację w obronie wyjaśnia Śmiatana

42' - piłka po dośrodkowaniu w rękach naszego bramkarza, zawodnik Trzebuni wpada w niego, i wbija piłkę do bramki która sekundę wcześniej wypadła mu z rąk. Faul na bramkarzu.

48' - M.Kałafut tuż po wejściu na boisko nawinął bocznego obrońcę, odegrał do Pierona który jednak uderzył niecelnie

51' - rożny dla Cyrhli. Dośrodkowuje Pieron, Stawowy głową ponad bramką

53' - 2:0 dla Trzebuni. Strzał z okolic 16m zablokowany przez Chęcia, jednak po dobitce piłka znajduje drogę do bramki.

56' - groźny strzał Trzebuni, M.Polaniak wybija na rzut roźny, po rożnych strzał nad bramką

57' - wolny pośredni dla Cyrhli, Jugowiec krótko do Chęcia który udezrył bardzo niecelnie

59' - 3:0. Po dośrodkowaniu gracz Trzebuni wygrywa walkę o głowę z naszym obrońcom i pakuje piłkę do siatki.

66' - 4:0 zawodnik Trzebuni uprzedza bramkarza i podwyższa wynik.

70 ' - Stawowy z dystansu zablokowany przez obrońcę

75' - błąd w obronie Cyrhli, złe przyjęcie piłki i strzał na bramkę

80' - 5:0 ........

83' - Faulowany Stawowy, Świątecki z wolnego nad bramką

85' - Janicki głową ponad bramką

86' - Paś zablokowany w polu karnym po dośrodkowaniu Jugowca

90' - Chęć 2 razy przecina kapitalne podanie do napastnika gospodarzy ze środkowej strefy.

Niestety mecz z viceliderem tabeli wybitnie nie wyszedł naszej drużynie, która mimo stworzonych kilku dogodnych sytuacji, nie strzeliła nawet honorowego gola.

Liczymy że po tych 2 ciężkich meczach z liderem i viceliderem, będzie już tylko lepiej.