Autor:

Admin

Utworzono:

14.09.2020

Grad goli w sobotnie popołudnie zobaczyli kibice, którzy po 2 porażkach z rzędu nie zwątpili w swój klub, i zdecydowali się przyjść obejrzeć kolejne poczynania podopiecznych trenera Jakuba Burtana.

Po niezłym meczu, zwłaszcza w pierwszej połowie, Cyrhla wygrywa z Karpatami II Siepraw 7:0 (6:0)

Skład:

G. Kałafut - J. Śmietana (45' D. Filipek), A. Chęć (70' A. Zając), P. Stawowy, O. Świątecki (45' A. Toboła) - R. Polaniak, M. Zięba (45' J. Zięba), M. Świątecki, M. Dziadkowiec, J. Jugowiec - P. Pieron (45' M. Kałafut)

Bramki:

9' 1:0 bramka samobójcza

13' 2:0 P. Pieron

17' 3:0 M. Dziadkowiec (as. M. Świątecki)

23' 4:0 J. Jugowiec (as. M. Świątecki)

32' 5:0 J. Jugowiec (as. M. Świątecki)

39' 6:0 M. Zięba (as. P. Pieron)

85' 7:0 M. Dziadkowiec (as. J. Zięba)

Od początku spotkania to Cyrhla przejęła inicjatywę i atakowała bramkę drugiej drużyny Karpat Siepraw.

2' - Pieron rozrzuca akcję na skrzydło do Jugowca, który jednak niecelnie dośrodkował.

4' - rzut rożny dla Cyrhli, wybijają obrońcy Karpat.

6' - piłka na skrzydło do Jugowca, jednak sędzia gwiżdże bardzo wątpliwego spalonego.

9' - wrzut piłki z autu Zięby, zamieszanie w polu karnym i zawodnik Karpat głową kieruje piłkę do własnej bramki. 1:0!

13' - Pieron otrzymuje piłkę na własnej połowie, w pełnym biegu mija 2 obrońców, wychodzi sam na sam i mimo iż był pociągany za koszulkę uwalnia się i z zimną krwią podwyższa prowadzenie. 2:0!

17' - po zagraniu M.Świąteckiego bramkarz przepuszcza piłkę między rękami a do pustej dobija Dziadkowiec. 3:0!

19' - strzał Karpat z 30m, Kałafut pewnie łapie uderzenie.

23' - rzut rożny dla Karpat, wybicie obrońców, kontra i kapitalny rajd M.Świąteckiego kończy Jugowiec. 4:0!

26' - kapitalna okazja Jugowca, strzał jednak w boczną siatkę.

31' - kolejny raz Jugowiec przed szansą! Po błędzie obrońcy Karpat piłka zatrzymuje się na poprzeczce!

32' - szybka rehabilitacja! Po kolejnym podaniu M.Świąteckiego lekkim strzałem obok bramkarza Jugowiec podwyższa na 5:0!

37' - dwójkowa akcja braci Świąteckich, dośrodkowanie i pewne wyjście bramkarza Karpat ratuje przed kolejną stratą bramki.

38' - niecelny strzał M.Zięby z rzutu wolnego

39' - po wybiciu Karpat od bramki przejecie Cyrhli w środku pola, podanie do Pierona, ten odgrywa do M.Zięby który ze stoickim spokojem podwyższa na 6:0 strzałem obok bezradnego bramkarza!

45' - kolejny strzał z daleka Karpat pewnie broni Kałafut.

W przerwie 4 zmiany. Trener Burtan nie chcąc ryzykować pogłębienia kontuzji zawodników, którzy w zeszłym tygodniu narzekali na lekkie urazy zmienia: M.Ziębę, P.Pierona i O.Świąteckiego za których wchodzą odpowiednio J.Zięba, M.Kałafut i A.Toboła. Trener daje również odpocząć mocno eksploatowanemu w ostatnich meczach J.Śmietanie za którego wchodzi Filipek!

Druga połowa:

48' - bramkarz broni strzał głową M.Kałafuta po wrzutce z autu Filipka.

50' - piękna parada G.Kałafuta po strzale z 16 metra Karpat.

58' - żółta kartka dla zawodnika Karpat po faulu na Stawowym.

59' - rzut z autu Polaniaka, Kałafut przyjmuje piłkę jednak uprzedza go gracz Karpat, który również jest faulowany w tej sytuacji.

62' - żółta kartka dla Polaniaka za faul w środku pola.

65' - Świątecki niecelnie z 20 metrów.

70' - boisko opuszcza kontuzjowany Chęć, wchodzi Adrian Zając!

74' - po dośrodkowaniu Jugowca piłkę głową uderza Świątecki jednak prosto w bramkarza.

76' - Świątecki faulowany w środku boiska.

78' - żółta kartka dla Filipka.

82' - rzut rożny dla Karpat bez zagrożenia.

85' - zagranie J.Zięby do Dziadkowca który nie marnuje takich okazji! 7:0!

88' - żółta kartka dla Zająca.

90' - kapitalna szansa Cyrhli na kolejnego gola jednak strzał minimalnie niecelny!