Wigilia klubowa 2018

W dniu 15 grudnia 2018 roku, w Myślenicach, odbyło się spotkanie wigilijne LKS Wicher Stróża.

Zespoły seniorów, oraz juniorów naszego klubu, wraz z zarządem, spotkały się , aby podsumować mijający rok i złożyć sobie życzenia świąteczne  i noworoczne. Dziękujemy wszystkim za przybycie i spędzenie wspólnie czasu w miłej atmosferze.

Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do Pana Rafała Herzyka, za gościnę i udostępnienie lokalu w którym odbyła się impreza, jak również pracownikom pizzerii La Bufala, za miłą obsługę.

Dziękujemy również proboszczowi ze Stróży, księdzu Wiesławowi Hajto, za przybycie i uczestnictwo w naszym spotkaniu. Słowa podziękowania należą się także Panu Andrzejowi Pietrzakowi, za użyczenie busa i transport zawodników do Myślenic.

Mamy nadzieję na powtórzenie tej uroczystości na koniec nadchodzącego 2019 roku!